1 / 8
многу атрактивен локал на феноменална локација во Центар
1.650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 13:22

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

90 m²

top ponuda,samo vo agencija "CHANAK"
lokal od 90m2 za samo 1.650 EUR/1m2 so site davacki
lokacija: sproti restorant "SIDRO"
lokalot ima 90m2+galerija i 2 toaleti

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

топ понуда ,може и компензација со стан или автомобил

67000 €

многу атрактивен локал на феноменална локација во Центар

1650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам