1 / 3
ПЛАЦ ВО СТАРИ ЛОЗЈА СПРОТИ СПОМЕН КОСТУРНИЦА
35 €
26.11.2022 16:13

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1116 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат два плаца во место викано стари лозја спроти Спомен Костурница.
Плац 1 575 м2
Плац 2 541 м2

Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boban
Mosa Pijade 16/25
Потврден огласувач
078305105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам