1 / 3
Se izdava Ducan
1 €
25.11.2022 21:31

Куманово / Куманово

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Ducanot se naodja na Oktomvriska Revolucija br:11 od 70 m2 nasproti Tus Market vo Zgrada , prv ducan pogoden za site dejnosti so sopstven parking info 078371021 Gabriela

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Gjorge
Потврден огласувач
+38976403242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам