1 / 1
SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN
350 €
05.06.2023 20:58

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

300 m²

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacija 200 metri pred Benzinska LUKOIL prema Prilep , pogoden za sekakvi nameni, cenata e 350 evra mesechno so moznost za razlichni kombinacii i spogodbi

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

ooooooo
Потврден огласувач
076959400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам