1 / 4
Lift za mebel KRAN nosivost 400 kg
1 €
06.10.2022 13:00

Карпош / Скопје

Поедноставување е важно. Со лифтот за мебел гломазниот и тешкиот инвентар можете да го пренесете директно на нова локација за многу пократко време. Нашиот товарен лифт го штити мебелот и ентериерот и ви нуди оптимална безбедност за истите. Со стабилната платформа за странично отворање, лесно е да се транспортираат големи парчиња мебел, како што се софи. Овој надворешен лифт крева големи товари до големи височини до 20m.
Биди господин, Пресели се без мака!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од: Претпријатие

Dora Moving
Kozle 1
Потврден огласувач
070596030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам