1 / 8
PRODAVAM PRIKOLICA ZA TRAKTOR
1 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 17:50

Кочани / Кочани

PRODAVAM 2 PRIKOLICi ZA TRAKTOR EDNA PRAVENA PO STANDARD (NE KIPA), DRUGATA ORIGINAL ŠTO KIPA SO DOKUMENTI I KOMPRESOR ZA IMT 533. CENA PO DOGOVOR. NA PORAKI NE ODGOVARAM

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
071768676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам