1 / 12
Peugeot Expert , 2011. Swiss
5.200 €
Денес 13:08

Куманово / Куманово

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuelen menuvac, vo odlicna sostojba , socuvan, so originalnini 186.000 km so servisna knska, uvezen od Svajcarija, plateni site davacki do registracija,
tel 077.572.113

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077572113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам