1 / 2
Plac Плац Нива Niva
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2022 20:59

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2050 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo s.Pelince do asvalten pat.Do placot ima struja i voda od centralen vodovod od s.Pelince a samoot plac e na 50 metri od reka pcinja. Placot e so slednive katastarski indikacii КП 448/1 за Катастарска Општина ПЕЛИНЦЕ Pogoden za izgradba na vikendica.Cena po dogovor.Lice za kontakt Zoran tel 077-947-102

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aa
Потврден огласувач
11111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам