Baram vikendicka ili plac Kumanovo
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2022 08:46

Куманово / Куманово

Квадратура:

23 m²

Број на соби:

3

Греење:

Нема

Наместена:

Делумно

Baram,Lokacija ili vikendicka vo Kumanovsko

Vrtete na 078 300 065. DARKO

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара / Можна е замена од:

mihajlovski miroslav
Потврден огласувач
070999168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам