1 / 9
Iveko Trakker 26/360 2007god Eu5 16m uvezen
1 €
04.12.2022 21:59

Петровец / Скопје

Se prodava Iveko Trakker 26/360 2007godina Euro5 16m 170.000km orginal kiper. kamjonot e ramno na nov .sega uvezen ne koristen vo mk za poveke info tell 071525450

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Suad kalac
Потврден огласувач
071525450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам