1 / 6
Se iznajmuva stan na prizemje
200 €
25.10.2022 11:53

Кочани / Кочани

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, pvc prozori, vo strog centar vo Kocani, na plostad, kaj komercijalna banka, vednas do maticnata sala. Stanot e idealen za sekakov deloven prostor, stomatoloska ordinacija, kancelarija ili za ziveenje. Vkupna povrsina e 45m2, so celosno opremena renovirana banja i dve posebni sobi. Moze da se pogledne vo sekoe vreme. Povekje informacii na 078-219-097

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Kate
Потврден огласувач
078440518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам