1 / 2
NIVA do reka Pcinja
1 МКД
03.10.2022 09:21

Куманово / Куманово

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva 200 metri do reka pcinja vo okolina na Supli Kamen 1300m2 pogodno za vikendica ,odgleduvanje na pceli i drugi raboti tel 070 313 323 cena 5500 evra

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070313323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам