1 / 12
Изнајмувам стан
250 €
Цената е фиксна
08.02.2023 17:25

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Тодор Паница7

Двособен стан .Модерно наместен со сите кујни апарати.клима.тв и интернет

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ленче
Потврден огласувач
070239679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам