1 / 5
Bager tockas
1 €
Цената не е фиксна
21.11.2022 14:14

Битола / Битола

Se prodava bager tockas Liebherr 902 vo ispravna sostojba. Godina 1991. Cena 20500 eur plus ddv

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од: Претпријатие

СОЛОМОН-ИНГ БИТОЛА
Карпош 7/3/3 Битола
Потврден огласувач
075395451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам