1 / 1
Se prodava dukjan na III treta MUB 93m2
990 €
22.09.2022 09:56

Куманово / Куманово

Квадратура:

93 m²

Греење:

Струја

Se prodava lokal na ulica:Treta Mub kaj noviot kruzen tek ,povrsina 93 m2,se prodava komplet,cist imoten list.info:077876415 cenata e 990 evra po kvadrat

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077456440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам