1 / 3
VELOSIPED Family
5.000 МКД
24.10.2022 23:07

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Velosiped so VGRADEN DRZAC za sediste malo dete(lesno za montaza/demontaza)
Se prodava BEZ sedisteto za dete!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Darid
Потврден огласувач
078448818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам