1 / 6
Deloven prostor od 3900m2 vo Kumanovo
По Договор
29.03.2022 09:51

Куманово / Куманово

Se izdava deloven prostor od 3900m2 vo Kumanovo.

Delovniot prostor ima 6 kata od po 650m2 i istiot ima dvorno mesto od 4500m2.

Po dogovor na zakupecot delovniot prostor kje se renovira.

Se naogja vo blizina na Simpo i EVN.

Cena po dogovor.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 264

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stanbeno-deloven prostor vo Tetovo

550000 €

Deloven prostor od 90m2 vo Skopje

1250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам