1 / 6
PROFESIONALNI TRENERSKI FOKUSERI KOZA SAMO VO PRIDE.MK
3.750 МКД
Цената е фиксна
31.10.2022 14:45

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVO NOV MODEL

Професионални тренерски фокусери
Заоблениот дизајн овозможува максимална апсорпција на удари во анатомски правилна положба на тренерот. Изработен од супер густ фил за зголемена заштита на раце и зглобови и висококвалитетна кожа.

WWW.PRIDE.MK
ALPE SPORT
Bul:Kuzman J. Pitu 24/15
Skopje nova zel.stanica
Nas.Aerodrom
02/2461547
078/359359
078/323388
e-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
ОФИЦИЈАЛЕН УВОЗНИК И ДИСТИБУТЕР НА ОПРЕМА ЗА БОРЕЧКИ СПОРТОВИ:
ADIDAS,EVERLAST,PRIDE,BOXING,UFC

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT FITNESS SOLUTIONS
КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ ПИТУ 24
Потврден огласувач
078359359 078323388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам