1 / 7
SE PRODAVA DUKJAN NA III MUB 74 M2
950 €
02.12.2022 13:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

74 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se prodava lokal na ulica III MUB od 74 m2,Disko Party -moze i komplet so oprema ,cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Stanislav
Потврден огласувач
071262968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам