1 / 6
JCB 3CX 2017 GOD
55.000 €
04.10.2022 08:22

Долнени / Прилеп

JCB 3CX 2017 GOD
68.6 KW
Klima
Webasto
Brza spojka
Viluski za paleti
Greac u sediste
Joistici
Dpf
Tempomat
Instalacija za cekan
Teleskopska raka
Korpa na otvaranje
Plivajuca korpa
So 5 brzini
Avtomatska turaza
Cena: 55 000 €
Vo cenata ne e vklucen ddv

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Dino
Потврден огласувач
071330007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам