1 / 10
CITROEN C3 1.6HDI 92PS 2012 -AUTOGENEVA-
1 €
14.03.2022 21:37

Бутел / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT LEON 2.0TDI 140PS 2011 -AUTOGENEVA-

1 €

MERCEDES A180CDI 109PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам