1 / 9
Se prodava stan na Okromvriska revolucija 61m2
1 €
29.08.2022 12:02

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

61 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Oktomvriska Revolucija

Se prodava stan na ul.Oktomvriska Revolucia so stanbena povrsina od 61m2 i podrumski prostorii od 5 m2.Cena po dogovor,telefon za kontakt 078 206 999

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам