1 / 3
Gaming Dell Alienware R12
400 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.05.2023 18:01

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Intel Core i9

Тип на хaрд диск:

SSD

Продавам нови со гаранција 1 година:

Компјутерите се со Office графичка со опција да се стави појака по желба:


со ASUS TUF RTX 3060 ti + 400еу

Dell Alienware R12
Intel® Core™ i5-11400F 6 cores 12 threads up to 4.40 GHz
Dell Z490 Motherboard
Dark Side of the Moon chassis
VGA Geforce GT 730
Power Supply 1000W Gold
16GB Kingston DDR4 3200MHz
Samsung 256GB M.2 PCIe NVMe SSD
Dell Wireless, 2.5GB Killer Ethernet
Dell Mouse and keyboard
Licenciran Windows 11

Може и на фактура

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

ABS
Потврден огласувач
071317639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам