1 / 10
СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,
1 €
19.09.2022 21:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, на ул. 8ми Септември бр.72. означен на мапата, погоден за секаква намена, и тоа:

== ПРИЗЕМЈЕ 1600м2 кој е составен од:
- Продажен или канцелариски простор од 750м2 со висина од 4,5 метра кој е екстра опремен со плочки, 2 канцеларии, кујна, тоалет.
- Магацински простор од 850м2 со висина од 6 метра. Просторот е без стубови, со индустриски под погоден за повеќе намени, опремен со тоалет.

== ВИСОК ПОДРУМ 1600м2. Просторот е со висина од 4,5метра, опремен со индустриски под погоден за повеќе намени.

Телефон за контакт
078-237-800 Александар
078-369-469 Сергеј
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078237800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам