1 / 9
TOYOTA AVENSIS 2.0D-4D 116PS 2005 KARAVAN -AUTOGENEVA-
1 €
17.03.2022 16:22

Бутел / Скопје

Марка:

Toyota

Модел:

Avensis

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

NISSAN MICRA C+C 1.4i 2006 CABRIO -AUTOGENEVA-

1 €

CHEVROLET CAPTIVA 2.0CDTI 150PS 7SEDISTA -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам