1 / 6
PEUGEOT EXPERT 2.0HDI 2007
5.500 €
15.08.2022 09:47

Куманово / Куманово

EXPERT 2.0HDI
SERVISIRAN
220.000km
REGISTRIRAN DO 04.2023
2007 GOD.
TOVARNO
3 SEDISTA I TOVAREN DEL
LIZGACKI VRATI NA DVETE STRANI
ODLICNA SOSTOJBA

MOZE ZAMENA

071634533

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

auto
Потврден огласувач
071000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам