1 / 12
SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ
30 €
18.11.2022 15:56

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Тане георгиев бр.2

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или неколку часа во самиот центар на градот ( Зграда WAIKIKI )
Станот има површина од 60m2 и тераса од 5 m2.
Kontakt : 076/336-526
Viber : +38976336526
WhatsApp : +389336526

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Gold
Потврден огласувач
076336526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам