1 / 1
Plac vo Dolno Kojnare
1 €
18.03.2022 17:44

Куманово / Куманово

Квадратура:

715 m²

Тип на земјиште:

Градежно

na glavniot pat pomegju "pazariste" i igraliste
715m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

lice
ul3 br 11 dolno kojnare
Потврден огласувач
071337667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам