KUPUVAM NIVA BEDINJE I OKOLINA
1 €
04.06.2022 21:02

Куманово / Куманово

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kupuvam niva u bedinje i okolina kumanovo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Adem
Потврден огласувач
070381784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам