1 / 9
Ford Transit Connect , Pickup , Pikap
3.600 €
Цената не е фиксна
04.07.2022 17:29

Куманово / Куманово

Pikapot e vo odlicna sostojba.
Uvezen od Svajcarija vo 2019g
Bez korozija , pozadi e na Feder Platna.
1.8tdci 90ks motor (mnogu ekonomicen)
Novi gumi "ALL Season"
247.000km pominati...
Registracija do 12-2022
Najgolem gabarit od site pikap vozila vo taa kategorija...

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
072 932 718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам