1 / 7
Niva vo s.Mlado Nagorichane
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 10:55

Куманово / Куманово

Квадратура:

3200 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva od 3200 m2 vo s. Mlado Nagorichane
na ubava lokacija pokraj reka i blisku do patot, pogodna za vikendica.
Za povekje informacii javete se.(viber)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078309295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам