1 / 9
Станови во изградба Куманово.
По Договор
06.12.2022 08:45

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

3таМУБ до Макпетрол КУМАНОВО

Се продаваат станови во изградба, во комплексот ArcHome.
Достапна квадратура од 48м2 до 114м2.
Комплексот има три влеза, во секој од влезовите има по два лифта.
Информации на телефон 070286430 / 071276900 .
www.archome.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Laura
Потврден огласувач
070286430 / 071276900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам