Се продава стан во близина на центар
65.000 €
27.07.2022 10:53

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Октомвриска Револуција 15/3

Се продава стан на атрактивна локација на 300м од центар на Куманово на улица Октомвриска Револуција 15/3 приземје (К4)(во близина на економско училиште). Станот е од 68м2 од кои 2 спални, 1 дневна, кујна, купатило и ходник се 65м2, тараса е 3м2 и подрум е 10м2. Прозорците се сменети со ПВЦ и на северната страна е поставена изолација и фасада.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Бошко
Потврден огласувач
070211766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам