1 / 6
Se prodava vikend kukja vo n.Karpos
55.000 €
27.03.2022 17:59

Куманово / Куманово

Квадратура:

3000 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava vikend kukja vo n.karpos na nikuljski pat so povrsina od 3000 m2 kukjata e na 2 sprata edniot e odma vseliv isto taka raspolaga so ovostarnik bunar moze da se vidi vo sekoe vreme povekje inf na tel 078345132

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Misko
Потврден огласувач
071338615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам