1 / 3
Se prodava garazno mesto
1 €
Цената не е фиксна
300 €
16.09.2022 20:19

Куманово / Куманово

Квадратура:

25 m²

Se prodava podrumsko garazno mesto na ul.Vlasto Radonjanin br.1 so povrsina od 25m2 i ureden imoten list.
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071/288-588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам