Se prodava niva 5.5 dekari varos
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 18:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva 5.5 dekari varos od drugata strana na MARKETO Stibera do Nivata ima od glavniot pat 200 m vo nivata ima 5 sakti 3 drzavi 2 privatni nivata e razdelena so endek na dva Dela edniot del e 2.3 dekari a drugiot 3.3 dekari se prodava razdelena a mozi i zaedno cela za seta 10000 evra

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tale
Потврден огласувач
075693158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам