1 / 12
Се продава нова куќа во Доброшане
140.000 €
01.07.2022 17:52

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

230 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Доброшане

⚠️ Се продава нова куќа во Доброшане.
Куќата е градена со врвен квалитет.
Се продава целосно наместена.

👉Подрум.
👉Прв кат- Со два влеза, салон(клима,камин) со кујна и трпезарија и тераса која излегува во двор (позади), со тоалет и купатило, и една спална соба.
👉Втор кат - Дневна соба со тераса, три спални(две клими) со две тераси,гардеробер, купатило.
👉Поктровје.

✅️Помошна Просторија
✅️Гаража.
✅️Летна кујна во двор
✅️Летниковец.

👉Куќата е опремена со соларно
✔️Со површина од 250м2, помошна просторија 65м2, дворна површина 230м2.

👉 Со целосна документација.

👍🏻 Доколку сакате да бидете секогаш во тек со нашите најнови понуди, ставете LIKE на нашата Facebook и Instagram страна.

🙏🏼Почитувани, ве молиме само за сериозни купувачи и најљубезно ве молиме без недолични и непотребни коментари

За повеќе информации
📞071/348 302
📞078/398 702-viber/whatsapp
☎ 031/433 390
🏡 Зулу Недвижности посветено во ваша корист!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам