1 / 1
Se prodava kuća
3 €
24.03.2022 12:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

1

Квадратура:

600 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2100

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kumanovo

Se prodava kuća na uli Vasko Karangelovski karsi crkvata sv Mina informaciji za cena samo na lice mesto. Kontakt telefon 078 380000

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
078380000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам