1 / 2
SE IZDAVA
3 €
330 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2022 20:11

Куманово / Куманово

Квадратура:

80 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor vo strog centar od 80m2 na 1sprat sproti gradska biblioteka.
Pogoden za stomatoloska ordinacija,flizerski salon,turisticka agencija i drugo.
Moznost za pregraduvanje

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

nenad
Потврден огласувач
070678085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам