1 / 4
MERCEDES BENZ ACTROS 18/58
1 €
25.03.2022 10:37

Желино / Тетово

Actros 18/58 - 650 ps
Godina 2015
380.xxx km
Naj sovremen kamion so eksluzivna oprema
Novi gumi site 6
Kogel XL
2016 ekstra sostojba nova cerada extra socuvana dobri gumi 80%

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Rid Transport
Потврден огласувач
075400090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам