1 / 5
Ford tranzit - bandasi i gumi polovni
100 €
Цената е фиксна
15.08.2022 14:45

Куманово / Куманово

Se prodavaat dva bandasa so letni gumi vo solidna sostojba
195/70/15C General za ford tranzit od 2005 do 2010 godina.
Bandasite i gumite ne se krivi cena za komplet 100 evra.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078335477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам