1 / 2
ПРОДАЖБА НА ДРВЕНИ БЕЛИ ВРАТИ - 3000денари
3.000 МКД
07.08.2022 22:11

Скопје Центар / Скопје

2 врати / 85 x 200cm

Вратите се со полно дрво, преобработени/обновени во бела боја. Демонтирани без оштетувања со намена за продажба.

Цена на една врата : 3000денари

Лоцирани се на : Партизански одреди 18А (Во зградата на тинекс Деликатес, непосредно до пазарче Буњаковец)

Контакт: 078696248

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Алек
Потврден огласувач
078696248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам