1 / 3
MASINA ZA STRUGANJE PARKET!!!
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 16:52

Тетово / Тетово

Trofazna vo odlicna sostojba od Vrbovec Hrvatska.
Martin 071309183

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
078226703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам