1 / 4
Laptop- Dell Inspiron15 -15.6"/ i3/4gb/500gb
По Договор
20.01.2023 22:29

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Laptop ***Dell Inspiron 15 3521*** :
Specifikacii:

-Display 15.6"
-Processor: Core i3 3rd Gen
-Ram: 4 GB
-Hdd: 500 GB

Laptopot e socuvan ,so ispravna baterija i instaliran e so Windows 10 i site potrebni programi.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

PC
Потврден огласувач
070279710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам