1 / 5
Laptop HP Elitebook 840 G1- 14"/i7/8gb
По Договор
20.01.2023 22:29

Тетово / Тетово

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava Laptop ****HP Elitebook 840 G1**** :
Specifikacii:

-Display 14"
-Processor: Core i7 4th generation
-Ram: 8 GB
-Grafika : Integrated:
Intel HD Graphics 4400
-Grafika : Discrete:
AMD Radeon HD 8750M, with 1GB dedicated DDR5 video memory
-SSD: 128gb m.2 (ima moznost za plus sata hdd)

Laptopot e socuvan kako nov ,ima staveno nova baterija (uste pod garancija) i instaliran so site potrebni programi.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

PC
Потврден огласувач
070279710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам