1 / 6
Laptopi(Laptop) Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512)
По Договор
20.01.2023 22:30

Тетово / Тетово

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodavaat 3 Laptop Lenovo Thinkpad (Modeli-L412;L512) :
Specifikacii:

****12.5 " Lenovo Thinkpad x220*****
-Prodaden


****14" Lenovo Thinkpad L412****

-Display :14-inch
-Processor: Intel Core i5-430m
-VGA:Intel Integrated
-RAM: 4Gb
-HDD:500gb
-Battery -OK( nad 2 casa)

****15.6" Lenovo Thinkpad L512****

-Display :15.6-inch
-Processor: Intel Core i5-520m
-VGA:Intel Integrated
-RAM: 4Gb
-HDD:1tb
-Battery -OK (nad 2 casa)


Laptopite se instalirani so Windows 10 i site potrebni programi .


Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

PC
Потврден огласувач
070279710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам