1 / 12
***UNIKATEN DUPLEX / ДУПЛЕКС - TAFTALIDZE / ТАФТАЛИЏЕ***
1.000 €
Цената е фиксна
30.01.2023 10:11

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Дамаска 33

Се издава нов невселуван стан дуплекс во Тафталиџе 1 на мирна локација во објект составен од три станбени единици. Во близина на американска гимназија Нова, турски колеџ Јахја Кемал, Сити Мол, училишта, градинки итн.
*При изградбата се користени најсовремени материјали кои нудат енергетско-ефикасно домување.
*Ентериерното уредување ќе биде на наш трошок, прилагодено согласно Вашите потреби и желби.
*Дуплексот содржи дневна со трпезарија, гостинско ВЦ , три спални, бања и тераса.
*Следуваат и подрумски/гаражни простории од 36 М2 (димензии 12м x 3м) со струја/вода/прозори и со врата на далечинско отварање, каде што може да се паркираат 3 возила или да се користи за други намени.
*Договор најмалку на 24 месеци.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Игор
Потврден огласувач
071491633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам