1 / 12
Yugo 45 delovi
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 21:42

Тетово / Тетово

* Komplet glava vo ispravna sostojba, smeneti gumici i novi ventili, vednas da se montira,
* komplet branici(preden zaden i podbranik),
* alternator,
* anlaser,
* farovi komplet
* vodna pumpa
I drugi polovni reparirani delovi.
Telefon za kontakt 070 555 174

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Potok
Потврден огласувач
070555174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам