1 / 12
Kukja vi nas.Pero Cico so dodaten objekt i razraboten biznis
18 €
02.10.2022 22:35

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ѓуро Пуцар Стари бр.72

Се продава куќа во населба Перо Чичо(Банево Трло) со додатен плац и изграден објект.
Куќата е со 6 соби од кои:
4 спални
2 салони
Посебна кујна
1 купатило + 1 вц
2 балкони еден на приземје 1 на прв спрат
Подрумски дел од 20m2
Пом. просторија во склоп на куќата од 25m2
Дворно место од 150m2
Паркинг простор и зелени површини
5 климатизери
И цела куќа на парно на пелети со одделен котел во помошна просторија и соларен систем низ целата водоводна мрежа
Куќата е целосно опремена за живеење

Плац од 410m2 веднаш до куќата на кој е изграден објект од 130m2 !!

Куќата и плацот со објект се продаваат исклучиво заедно!!!

Цената е по договор и за сите подетални информации и додатни слики јавете ни се...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070341150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам