1 / 6
GORENJE ГОРЕЊЕ МИЕЊЕ САДОВИVGRADNA MASINA ZA PERENJE SADOVI
1 €
18.01.2023 16:12

Аеродром / Скопје

GORENJE vgradna masina za perenje sadovi socuvano kompletno vo ispravna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

I V I C A
Потврден огласувач
070537365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам